photo_2020-02-11_13-06-31

Cтуденти групи ПЗ-1904 та ПЗС-1944 кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем проходили ознайомчу практику на базі кафедри під керівництвом ст.викладача Заспи Григорія Олександровича та кураторів з фірм-партнерів – провідних ІТ-компанійм.ЧеркасSPDUkraine, Masterofcode, Interlink та eKreative. Було сформовано три команди студентів, кожна з яких працювала над власним проєктом. Підготовка до цієї роботи була проведена попередньо в рамках проєкту «Deanoffice», який триває в ЧДТУ вже два роки і направлений на вироблення в студентів широкого кола практичних навичок, які є необхідними для них при подальшому працевлаштуванні.

Проєкти, що розробляються студентами, матимуть практичне застосування. Зокрема, одна з команд розробляє мобільний застосунок «Студент ЧДТУ». Даний застосунок включатиме в себе інформаційні сервіси, що допоможуть студентам вирішувати цілу низку питань, з якими вони стикаються впродовж свого навчання.

В рамках практики було розписано задачі та розроблено прототипи програм. Студенти вивчали технології та інструменти, потрібні для розробки відповідних застосунків. Дана робота продовжується зараз в рамках проекту «Deanoffice».

Бажаємо студентам терпіння та наснаги, і сподіваємося побачити першу версію розроблених застосунків  вже в цьому семестрі.