Профорієнтаційна робота кафедри ПЗАС 30.05.2023

В рамках проекту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» ЧДТУ провів профорієнтацію для учнів шкіл Чигиринської громади. Безпосередню участь у ньому взяли також викладачі факультету інформаційних технологій і систем. Кожна кафедра факультету представила майбутнім вступникам свої доробки як в інженерній так і науковій складовій. Вступникам була надана детальна інформація про особливості цьогорічної вступної кампанії, про те як обрати майбутню спеціальність, чого саме навчають на факультеті та які професійні можливості відкриваються перед його випускниками.
   Цікавість абітурієнтів викликала жваві розповіді представників кафедр факультету, які максимально детально розповіли про місце кожної спеціальності в рамках галузі знань. Всім бажаючим було запропоновано відвідати факультет та університет, щоб отримати більш повне уявлення про можливе місце їхнього майбутнього навчання та студентського життя.