Проведення Днів студентської науки у 2023 році» на кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем

У відповідності до наказу ректора ЧДТУ «Про проведення Днів студентської науки у 2023 році» на кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем 17 квітня 2023 р. проведено студентську науково-практичну конференцію. Заявлена в Програмі проведення ДСН-2023 кількість доповідей на кафедрі складає 11, заслухано 9 доповідей (81,8% від заявленої кількості). У конференції взяли участь студенти старших курсів спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення. Тематика доповідей є актуальною на сучасному етапі розвитку науки та техніки. Студенти, що брали участь у конференції, продемонстрували високий рівень підготовки, що є свідченням чудової роботи всіх викладачів кафедри ПЗАС.
Разом з тим, найкращі доповіді продемонстрували наступні студенти:
1.Чоповенко В.М., студент групи ПЗС-1904 з темою «Серверна частина мобільного застосунку «Студент ЧДТУ», науковий керівник доц. Заспа Г.О.
2.Архіпов М.О., студент групи ПЗС-2044 з темою «Мобільний застосунок «Студент ЧДТУ», науковий керівник доц. Заспа Г.О.; Оратівський С.І., студент групи ПЗС-2044 з темою «Програмне забезпечення автоматизованої системи тестування абітурієнтів університету», науковий керівник Олексюк В.В.
3.Плакся Д.Д., студент групи ПЗС-1904 з темою «Мобільний застосунок «Викладач ЧДТУ», науковий керівник доц. Заспа Г.О.; Копилець В.М., студент групи ПЗС-1904 з темою «Серверна частина мобільного застосунку «Викладач ЧДТУ», науковий керівник Метелап В.В.
Вітаємо переможців!