Вітаємо О.Півня з науковим досягненням!

Piven

7.05.2021 р. науковий склад кафедри «Програмне забезпечення автоматизованих систем» збагатився кандидатом фізико-математичних наук. Цього дня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.02 при Сумському державному університеті успішно захистив свою дисертацію на тему «Вплив лазерного фотографічного обернення на кристалізацію срібла в фотошарі» старший викладач нашої кафедри Олександр Борисович Півень. Дисертація виконана в ЧДТУ і захищена за спеціальністю 01.04.07 – фізика твердого тіла.
Факультет інформаційних технологій та систем, колектив кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем пишаються успіхом Олександра Півня і бажають йому подальших звершень на освітній та науковій ниві.