Турнір з інформаційних технологій та комп’ютерних ігор

23 лютого 2019 року в межах заходів до Дня відкритих дверей ЧДТУ на базі кафедри комп’ютерних наук та системного аналізу ФІТІС було проведено першій Турнір з інформаційних технологій та комп’ютерних ігор для учнів шкіл.

Турнір складався з кількох конкурсів:

• «Інтелектуальна розминка» – мобільна вікторина з основ інформаційних технологій, в якому переможцем став Івко Євгенійучень ЗОШ №30;
  • «Працюємо з офісними програмами», який передбачав створення документів з використанням MS Word, MS Excel та ресурсів мережі Internet, де переможцем став Кадуха Віталійучень ЗОШ №26;
  • «Графічний дешефрувальник», який передбачав відтворення закодованого графічного малюнку в Paint, де переможцем стала Жобтобрюх Анастасіяучениця ЗОШ №17.
  • «Комп’ютерна онлайн гра Petridish», в якій переможцем став Кадуха Віталійучень ЗОШ №26.

Переможець кожного конкурсу отримав сертифікат і цінний подарунок від спонсора турніру ТОВ «Тріумф ІТ».

Всього у турнірі взяло участь 17 учнів.

Сподіваємося, що перший досвід проведення подібних турнірів буде сприяти популяризації комп’ютерних спеціальностей і ЧДТУ серед учнівської молоді Черкащини.

Учасники Турніру виконують завдання
Переможці Турніру Кадуха Віталій, Жовтобрюх Анастасія, Івко Євгеній і  голова журі проф. Триус Ю.В.